Indonéské masáže PUTRIDRUHY MASÁŽÍ

TRADIČNÍ INDONÉSKÁ MASÁŽ

Tradiční Indonéská masáž je masážní technika, která kombinuje různé typy tělových masážních technik z různých oblastí Indonésie. Indonéská masáž je také základem různých technik masáží, které se zaměřují vždy na cirkulaci krve směrem k srdci. Vysoký tlak je aplikován na nervovou soustavu za účelem ozdravení těla, stimulaci a zlepšení oběhu krve, odstranění toxinů z těla, uvolnění svalů a mysli a pomohou uvolňovat stres.

Díky této technice, která se provádí po toku krve se aktivuje lymfa a tím pádem má tato technika vliv na snížení nadváhy a zpevnění pokožky těla.

základový masážní olej, éterický olej (zázvor, lemongrass , grep, pomeranč, ylang ylang, vetiver)

CENA: 60 min. 700,-Kč, 90 min. 950 Kč

ŠVÉDSKÁ MASÁŽ

množství masážních technik speciálně navržených k relaxaci svalů. Provádí se tlakem na svaly vůči hlouběji umístěným svalům a kostem a třením masáží ve stejném směru jako teče krev vracející se k srdci

základový masážní olej, éterický olej (zázvor, lemongras, grep, pomeranč, ylang ylang, vetiver)

CENA: 60 min. 700 Kč, 90 min. 950 Kč

HAVAJSKÁ MASÁŽ

prastará havajská masáž, využívá loktů a hnětení. Speciální pozornost je věnována spodní části nohou.

základový masážní olej, éterický olej (zázvor, lemongras, grep, pomeranč, ylang ylang, vetiver)

CENA: 60 min. 700 Kč, 90 min. 950 Kč

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

jedním z nejlepších pomocníků v boji proti stresu a depresi jsou masáže. Za nejúčinnější v tomto ohledu je považovaná masáž horkými lávovými kameny, která nejen zbavuje tělo chronické únavy, ale také ho nabíjí energií. Oproti ostatním masážím má kamenná terapie celou řadu předností. Masáž prováděná horkými kameny má totiž silnější účinek a přitom je pro tělo méně náročná. Jak je to možné? Kombinuje několik faktorů, které se vzájemně podporují a umožňují lepší a rychlejší rehabilitaci unavených svalů a kloubů

Masáž lávovými kameny je vhodná, pokud máte:

Účinky masáže:

Kontraindikace (kdy se masáž Hot Stone nevykonává):

CENA: 90 min. 950 Kč

MASÁŽ ZAD

Olejová masáž zad, ramenou a krku. Velmi oblíbená a prospěšná, pokud trávíte většinu svého dne v kanceláři a potřebujete se zbavit strnulosti svalů a bolesti. Tato masáž se provádí na vodorovné podložce. Na tuto proceduru je použit speciální olej určený pro bolavá záda, který prohřívá, celkově zklidňuje, tlumí bolesti svalů, napomáhá hojit podlitiny, uvolňuje namožené a ztuhlé svaly, odstraňuje nervové napětí.

základový masážní olej, etercký olej (zázvor, lemongras, grep, pomeranč, ylang ylang, vetiver)

CENA: 60 min. 700 Kč, 30 min. 400 Kč

MASÁŽ HLAVY A OBLIČEJE

Tato masáž je příjemnou relaxací, která vám uleví od bolesti ramen, uvolní vám krční páteř (pouze měkká technika).Tato procedura dále obsahuje jemnou akupresurní masáž obličeje a končí celkovou masáží hlavy. Přináší pocit lehkosti hlavy a šíje a především uvolňuje psychiku. Odstraňuje poruchy spánku, léčí bolesti hlavy a migrény

CENA: 30 min. 400 Kč

REFLEXOLOGIE CHODIDEL

Terapie založená na reflexních bodech na chodidlech, které odpovídají daným orgánům našeho těla. Každý reflexní bod je zakončením reflexní (nervové) dráhy, která začíná například v mozku, prochází danými orgány a končí na našem chodidle. Reflexní terapie pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů. Zkušený terapeut díky této metodě rozpozná příčiny zdravotních problémů

Počas masáže leží klient na zádech, hlavu má podepřenou polštářem a je zakrytý dekou. V kombinaci s relaxační hudbou a kvalitní masáží v našem salóně má tato procedura skutečně zázračné účinky nejen na tělo ale i na duši.

CENA: 60 min. 700 Kč, 30 min. 400 Kč

UŠNÍ SVÍCE

A na závěr kurzu se seznámíte s používáním ušních svíček. Jedná se o prastarou metodu, při které dochází vlivem tepla vytvořeného hořením svíce k odsátí nahromaděného mazu. Ušní svíce pomáhájí při podrážděnosti, migréně, stresu a pod.

CENA: 40 min. 400 Kč

JÁVSKÝ VÁNEK

Jedná se masáž a peeling celého těla.

Tato procedura Vám dokonale vyhladí a zjemní pokožku celého těla.

Terapeutka Vám nejdříve očistí chodidla speciálním peelingem a solí, poté Vás uvede do místnosti, kde Vám nejdříve provede 60-ti minutou tradiční indonéskou masáž. Poté následuje peeling celého těla, který je opravdu velice příjemný a důkladný (60 minut).

Po umytí čí osprchování pokožky Vám terapeutka nanese na tělo speciální tělové mléko pocházející přímo z Indonésie.

U této procedury je použita speciální kosmetika SARIAYU MARTHATILAAR přímo z Indonésie

Doba trvání 120 min. (2 hodiny)
CENA: 1250 Kč

ZÁBALY

JÁVSKÝ ZPEVŇUJÍCÍ ZÁBAL

Tato procedura Vám dokonale vyhladí a zpevní pokožku celého těla a zároveň si u ní nádherně odpočinete.

Terapeutka Vám nejdříve očistí chodidla speciálním peelingem a solí, poté Vás uvede do místnosti, kde Vám nejdříve provede 60-ti minutou tradiční indonéskou masáž. Poté následuje peeling celého těla, který je opravdu velice příjemný a důkladný (60 minut). Po umytí pokožky Vám terapeutka aplikuje zpevňující masku na celé tělo, zabalí do termofolie přičemž po dobu 20 minut Vám provádí akupresuru obličeje a hlavy.

Následuje bylinná sprcha, kde je použita směs bylin pocházející přímo z Indonésie.

Na závěr Vaši pokožku terapeutka natře zpevňujícím mlékem.

Je to opravdová slast pro Vaše tělo!

U této procedury je použita speciální kosmetika SARIAYU MARTHATILAAR přímo z Indonésie

Doba trvání 180 minut (3 hodiny)
CENA: 1850 Kč

JÁVSKÝ ROZJASŇUJÍCÍ ZÁBAL

Tato procedura Vám dokonale vyhladí a rozjasní pokožku celého těla. Pokud máte problémy s pigmentovými skvrnami je tato procedura i pro Vás.

Terapeutka Vám nejdříve očistí chodidla speciálním peelingem a solí, poté Vás uvede do místnosti, kde Vám nejdříve provede 60-ti minutou tradiční indonéskou masáž. Poté následuje peeling celého těla, který je opravdu velice příjemný a důkladný (60 minut). Po umytí pokožky Vám terapeutka aplikuje rozjasňující bělící masku na celé tělo, zabalí do termofolie přičemž po dobu 20 minut Vám provádí akupresuru obličeje a hlavy.

Následuje bylinná sprcha, kde je použita směs bylin pocházející přímo z Indonésie.

Na závěr Vaši pokožku terapeutka natře rozjasňujícím mlékem.

U této procedury je použita speciální kosmetika SARIAYU MARTHATILAAR přímo z Indonésie

Doba trvání 180 minut (3 hodiny)
CENA: 1850 Kč